Meist

HM Nordic OÜ on 2021. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on Putzmeisteri, Brinkmanni ning SANY kaubamärkide esindamine Eestis.

Meie tootevalikust võib leida näiteks: mördi- ja betoonipumpasid, betoonitehaseid, -miksereid, -jaotureid, ekskavaatoreid, frontaal-, teleskooplaadureid ja erinevaid eksavaatorite lisatarvikuid.

Alates 2023. aasta detsembrist kuulub HM Nordic OÜ Boreo Oyj Technical Trade ärisuunda. 2022. aasta lõpuga koosnes Technical Trade üksus 12 erinevast firmast pakkudes tööd ligi 200 inimesele kolmes riigis (Eesti, Soome, Rootsi). Ärisuuna käive oli 2022 aastal 100 miljonit eurot.

HM Nordic OÜ eesmärk on olla jätkusuutlik ettevõte väärtustades töötajaid, keskkonda ning igat meie partnerit.

HM Nordic OÜ kontor
Putzmeister Motiv Poster PUMI

Ajalugu

  • 2020 alustati Putzmeister betoonipumpade ja SANY ekskavaatorite esindamist koostöös YEInternational Eesti AS-iga.
  • 2021 asutati Sany Nordic OÜ, mis muudeti samal aastal HM Nordic OÜ-ks.
  • 2021 avati Tallinna esindus ja töökoda Paldiski mnt 245C aadressil.
  • 2023 – alustati Putzmeister mördimasinate esindamist Eestis.

Väärtused

HM Nordic OÜ peamiseks eesmärgiks on olla klientidele enamat, kui lihtsalt teenuse pakkuja. Meie soov on olla kliendile partneriks. Me väärtustame ausust, kvaliteeti ja paindlikkust. Nendele väärtustele tuginedes pakume läbipaistvat teenindust ja kliendikeskset lähenemist.

HM Nordic OÜ jaoks on kesksel kohal töötajate areng. Selle tulemuseks on pädev, pühendunud ja lojaalne meeskond, kellel on valmisolek toime tulla ka kiiret reageerimist nõudvate ülesannetega. Meie tiimiliikmed hindavad kliendisuhet, mis loob vastastikust kasu, olles partneritele abiks igas kokkupuutekontaktis – müügist ja rendist järelhoolduseni.