KOOSTÖÖLEPINGU SÕLMIMINE: HM Nordic OÜ ja RNE OÜ

Tänapäeva keerulises ärimaailmas on koostöö oluline võti edukuse saavutamiseks. Seetõttu on meil hea meel teatada, et HM Nordic OÜ on sõlminud koostöölepingu ettevõttega RNE OÜ (rasketehnikahooldus.ee).

HM Nordic OÜ on alates 2021 aastast Putzmeister ja Sany Nordic (SANY) kaubamärkide ametlik esindaja Eestis. Kolme tegutsemisaasta jooksul on klientidele tarnitud enam kui 70 Sany eksavaatorit ja üle 10 Putzmeister betoonipumba.

RNE OÜ on 2022 loodud ettevõte, mis on spetsialiseerunud rasketehnika hooldusele (rasketehnikahooldus.ee) ja varuosade müügile. Nende professionaalne ja ambitsioonikas meeskond on lühikese aja jooksul teinud tugeva sisenemise Eesti rasketehnika hoolduse valdkonda.

Koostöölepingu eesmärk on ühendada kahe ettevõtte kogemused ja ressursid, et tagada olemasolevate ning uute klientide rahulolu läbi veelgi kvaliteetsema teenuse. Meie ühised jõupingutused võimaldavad meil rasketehnika hooldust ja remonti teostada efektiivsemalt ning pakkuda senisest paindlikumaid lahendusi.  

Antud koostöö on meie ettevõttele oluline arenguhüpe, mis loob uusi positiivseid muutuseid teenuste kvaliteedis nii HM Nordic OÜ kui ka RNE OÜ klientidele. Oleme kindlad, et üheskoos suudame saavutada suurepäraseid tulemusi ning pakkuda parimat võimalikku järelteenindust rasketehnika valdkonnas.

Mihkel Tasa / HM Nordic OÜ/ Tegevjuht

Võimalike tekkivate küsimuste korral või lisainfo saamiseks pöörduge:

mihkel.tasa@hmnordic.ee või helistage 5187691