uus

Kallutatav planeerkopp S40 1200mm

uus

Kallutatav planeerkopp S40 1200mm

Kallutatav planeerkopp S40 1200mm on konstrueeritud vastupidavast materjalist, mis tagab selle pikaajalise kasutusiga ka kõige raskematel ehitustöödel.

Kallutatav planeerkopp S40 1200mm on tõhus ja mitmekülgne seade, mis on loodud spetsiaalselt maapinna tasandamiseks erinevat tüüpi pinnastel. Kopa terav esiosa võimaldab täpset ja kiiret tasandamist, olgu tegemist siis pehme liiva, kruusa või isegi jäigemate kivide ja pinnastega.

Selle tipptasemel konstruktsioon tagab maksimaalse tõhususe, olles samal ajal vastupidav erinevatele väljakutsetele. Kopa kallutusfunktsioon lisab mitmekülgsust, võimaldades operaatoril kohandada koppa vastavalt konkreetsetele maastiku nõuetele. See tähendab, et saate täpselt reguleerida kallakut ja saavutada optimaalse tasanduse sõltuvalt töötingimustest.

S40 1200mm kallutatav planeerkopp on suurepärane valik, kui otsite seadet, mis suudab tõhusalt ja täpselt hakkama saada erinevate pinnaomadustega. Olgu teie ülesandeks siis ehitusplatsi ettevalmistamine, teede ehitamine või muud maa-aluse tasandamise projektid, see kopp on usaldusväärne partner teie tööde jaoks.

Teiste laotoodetega saab tutvuda siin: https://hmnordic.ee/laotooted/

  • Kaal155 kg
  • Aasta2023
  • Laius1200 mm
  • Mahutavus160 l